Kampanyalı Ürünler
Kategoriler
Duyurular
BÜYÜK FIRSAT - KAÇMAZ FIRSAT
YIL SONUNA KADAR TÜM ÜRÜNLERDE GARANTİ BONUS KARTA PEŞİN FİYATINA 12 AY TAKSİT ...  Devamı>>
Tüm Duyurular >>
Son İncelenenler
yurt içi kargo takip
İstatistik
Online
:
 
Bugün
:
158
 
Toplam
:
900134
 
Eca sanal marketimizi ziyaret ettiniz mi? Cam mozaikte uygun fiyatlar
Sipariş ve teslimat şartları


Firmamız için en önemli konu kullanıcıların güvenliğidir. Bu nedenle siparişin verildiği an ödeme bilgilerinin kontrolü yapılır. 
Siparişinizin gönderilmesi için öncelikle, siparişinizin onaylandığına dair e-mailin size yollanması gerekmektedir. 
Normal şartlarda, Firmamız dan yaptığınız alışverişler, siparişin banka onayının sağlıklı olarak alınması halinde, İstanbul içine elinize geçen e-mail den sonraki ilk 3 iş günü içerisinde, diğer illere ise sipariş tarihini takip eden 5 iş günü içerisinde UPS ile ulaştırılır. 
Cuma günleri sabah saat 10:00 dan sonra verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz. 
Sipariş teslimleri 
İstanbul içinden verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra en geç 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde, İstanbul dışından verilen siparişler ise en geç 5 iş günü (Pazartesi -Cuma) içerisinde teslim edilir. 
Sabah saat 10:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır. 
Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz. 
Teslimat ve Kargo Ücretleri 
Taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı ile göre değişiklik gösterir. Taşıma ücret bilgileri, alışverişin gerçekleştiği ödeme ekranlarında ayrıntılı olarak görülebilir. 
Yurtdışı teslimatları 
Firmamız yurtdışı teslimat yapmamaktadır. Yurtdışı teslimatlar, gerekli yasal düzenlemelerin tamamlanması sonrası başlatılacaktır. 
Kategorilere göre özel teslimat şartları 
Firmamızın sunduğu ürün ve hizmetlerin farklı özellikleri nedeniyle, taşıma ve teslimat koşullarında zaman zaman görülen değişiklikler yaşanmaktadır. 
Örneğin Kombi kategorisinden yapılan alışverişlerde, siparişin kime ne zaman, tam olarak hangi saatte ve hangi adrese gönderileceği ile ilgili bilgiler için SİPARİŞ NOTU devreye girer. 
Gönderim kısıtlaması olan ürünler 
Yasal düzenlemeler ve ürünlerin özel nitelikleri gereği, Firmamızın bazı kategorilerinde özel teslimat kısıtlamaları yapılmaktadır. 
Örneğin, çiçek kategorisindeki bazı ürünler yalnızca İstanbul içinde satılabilirken, bir başka kategoride teslimat için on sekiz yaşından büyük olma koşulu aranmaktadır. Bu gibi özel kısıtlamalar için Firmamız müşteri hizmetlerinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. 
Firmamız da satışı yasak ve kısıtlı olan ürünler var mıdır?
Firmamız, etik ticari kurallara uygun şirket anlayışına sahiptir. Bu nedenle, bu tip ürünlerin satışını, pazarlamasını ve prezentasyonunu, müşterilerin memnuniyet ve rahatını öngörerek gerçekleştirmez.
Siparişiniz elinize ulaşmadıysa...
Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkililerine e-posta göndermeniz yeterli. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır. 
 
Kurumsal Sitemiz
Banka Hesap Bilgilerimiz
Banka Hesaplarımız
Online Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi Online
Üye İşlemleri
Mail
:
Şifre
:
 
 
Güvenlik yenile
Kod
:
E-Mail Listesi
İsim
:
Mail
:

Yeniliklerden haberdar olmak için listemize kaydolunuz.
Alışveriş Sepetim
Sepet Boş


Sepetinizde
ürün
bulunmuyor.
Anket
Satış sonrası hizmet sizin için ne anlam ifade eder.
Sonuçları Gör
BU DUŞ KABİNE BAKMADAN TERCİHİNİZİ YAPMAYIZ...
Tüm Hakları Lider Yapı Malzemeleri ve nalburiye taahhüt ısı soğutma ve sistemleri sanayi ticaret limited şirketi firmasına Aittir || Bu site Ticaret Paketi Sistemiyle Hazırlanmıştır.